Serwisy Wolters Kluwer SA
Nasze strony:
Zobacz film promocyjny

Nasze serwisy

Pokaż

LEX Ochrona Zdrowia to unikatowa na rynku, baza najistotniejszych informacji z zakresu ochrony zdrowia oraz rynku farmaceutycznego - zarówno w aspekcie prawnym, jak i zarządczym. LEX Ochrona Zdrowia to unikalny produkt dopasowany do codziennych obowiązków dyrektorów szpitali, który gwarantuje wiarygodną, aktualną, rzetelną informację z zakresu prawa i zarządzania podmiotem leczniczym. To źródło informacji, które będzie podstawą do działania i podejmowania decyzji w ramach zawodowych zadań każdego dyrektora, kierownika oraz pracownika szpitala.

Więcej informacji

LEX

Ochrona zdrowia Szybki dostęp do informacji prawnej

Zdrowie

Informatyzacja i technologie IT

Wezwiesz lekarza przez serwis internetowy

01-02-2017
W poniedziałek 30 stycznia 2017 rozpoczął działalność serwis internetowy HomeDoctor.pl, który ma łączyć lekarzy pierwszego kontaktu, dysponujących akurat wolnym czasem, z pacjentami potrzebującymi szybkiej i wygodnej porady - pisze "Gazeta Wyborcza".

Elektroniczna dokumentacja medyczna w ramach Systemu Informacji Medycznej

01-02-2017
1 stycznia 2018 roku w Polsce zacznie obowiązywać zasada prowadzenia przez podmioty lecznicze dokumentacji medycznej wyłącznie w formie elektronicznej. Zmiana ta będzie wywoływała spore skutki dla podmiotów leczniczych jak i samych pacjentów. Jednocześnie nadal trwają prace wdrożeniowe krajowego Systemu Informacji Medycznej oraz platformy P1, które będą zbiorem i przekaźnikiem danych dotyczących udzielonych, udzielanych i planowanych świadczeniach zdrowotnych, do którego włączone mają być podmioty lecznicze.
2

Kraków: sprzęt kardiologiczny sfinansowany z Budżetu Obywatelskiego

28-01-2017
Cztery mobilne urządzanie przeznaczone do stałego monitoringu pracy serca - EKG, saturacji i tętna wraz z bazą do monitorowania stanu pacjenta trafiły na oddział kardiologii Szpitala im. J. Dietla w Krakowie. Jest to wynika realizacji kolejnego z zadań Budżetu Obywatelskiego Małopolski. Koszt uruchomionego telemetrii wyniósł prawie 180 tys. zł.

Jest szansa na realizację projektu eZdrowia

16-01-2017
Projekt dotyczący eZdrowia, który rok temu skończył się klapą, teraz ma być reaktywowany. Ale na jego uruchomienie mamy tylko dwa lata - pisze "Dziennik Gazeta Prawna".

Sygnity inwestuje w sektor ochrony zdrowia

29-12-2016
Sygnity S.A. kupiła rozwiązanie informatyczne IntegraTIS.  Zakup  ten jest elementem realizowanej przez spółkę strategii i częścią szerszej inwestycji skierowanej do klientów sektora ochrony zdrowia.

Łódź: pilotażowy program teleopieki medycznej

26-12-2016
Ponad 200 pacjentów z Łodzi zostało objętych innowacyjnym programem teleopieki medycznej. W ramach pilotażowego projektu osoby te bez wychodzenia z domu mogą zdalnie uzyskać diagnozę lekarską oraz samodzielnie wykonać badania. Program potrwa do końca kwietnia 2017 roku. 
1  2  3  4  5    13

Produkty polecane

LEX Navigator Ochrona Środowiska - program dla nowych Klientów (licencja jednostanowiskowa)

LEX Navigator Ochrona Środowiska Prawo Ochrony Środowiska przedstawione w formie interaktywnych...
Cena: 1815.48
oszczędzasz: : 0.00 zł

Prawo farmaceutyczne dla aptek. Część I [KSIĄŻKA PAPIEROWA + EBOOK]

Książka stanowi kompendium wiedzy na temat zakładania i prowadzenia aptek oraz punktów aptecznych,...
Cena: 118.80
oszczędzasz: : 0.00 zł

LEX Przychodnia - program dla nowych Klientów (licencja jednostanowiskowa)

LEX Przychodnia - profesjonalna pomoc prawna w przychodni. LEX Przychodnia to serwis dopasowany do...
Cena: 1077.48