Serwisy Wolters Kluwer SA
Nasze strony:
Zobacz film promocyjny

Nasze serwisy

Pokaż

LEX Ochrona Zdrowia to unikatowa na rynku, baza najistotniejszych informacji z zakresu ochrony zdrowia oraz rynku farmaceutycznego - zarówno w aspekcie prawnym, jak i zarządczym. LEX Ochrona Zdrowia to unikalny produkt dopasowany do codziennych obowiązków dyrektorów szpitali, który gwarantuje wiarygodną, aktualną, rzetelną informację z zakresu prawa i zarządzania podmiotem leczniczym. To źródło informacji, które będzie podstawą do działania i podejmowania decyzji w ramach zawodowych zadań każdego dyrektora, kierownika oraz pracownika szpitala.

Więcej informacji

LEX

Ochrona zdrowia Szybki dostęp do informacji prawnej

Zdrowie

Projekt IOWISZ

Wyszukaj
Aktualności Artykuły Zmiany w prawie

Łanda: IOWISZ porządkuje inwestycje w służbie zdrowia

17-02-2017
Instrument Oceny Wniosków Inwestycyjnych w Służbie Zdrowia (IOWISZ) racjonalizuje wydawanie publicznych pieniędzy i porządkuje inwestycje w służbie zdrowia – ocenił w czwartek 16 lutego 2017 roku w Opolu wiceminister zdrowia Krzysztof Łanda.

Ministerstwo Zdrowia: system oceny wniosków inwestycyjnych IOWISZ spełnia swoją rolę

15-02-2017
Wiceminister zdrowia Krzysztof Łanda ocenił, że IOWISZ, czyli Instrument Oceny Wniosków Inwestycyjnych w Sektorze Zdrowia, spełnia swoją rolę. W środę 15 lutego 2017 roku Łanda uczestniczył w konferencji na ten temat we Wrocławiu, gdzie pozytywnie zaopiniowano już 19 wniosków.

Już 69 wniosków wpłynęło do systemu IOWISZ

27-01-2017
Dotychczas do resortu zdrowia wpłynęło 69 wniosków o wydanie opinii o inwestycji w sektorze zdrowia - poinformował w piątek 27 stycznia 2017 minister Konstanty Radziwiłł. Wnioski spływają również do wojewodów; na Mazowszu opiniowano wymianę sprzętu do leczenia chorób układu krążenia.

Świętokrzyskie: sejmik województwa apeluje o przyjęcie szpitala do sieci

24-01-2017
Sejmik województwa świętokrzyskiego zaapelował do ministra zdrowia o zakwalifikowanie Specjalistycznego Szpitala Ortopedyczno - Rehabilitacyjnego "Górka" im. dr Sz. Starkiewicza w Busku - Zdroju do sieci szpitali. 

IOWISZ odrzuca wnioski inwestycyjne

24-01-2017
System IOWISZ, służący do weryfikacji planów inwestycyjnych w ochronie zdrowia, odrzuca kilkadziesiąt procent składanych wniosków. Ministerstwo Zdrowia wyjaśnia, że lepiej nie wydać unijnych funduszy, niż zrobić to źle – informuje Dziennik Gazeta Prawna.

Rozpoczęła się seria spotkań na temat systemu IOWISZ

16-01-2017
13 stycznia 2017 roku w Centrum Kongresowym Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja w Krakowie rozpoczęła się seria konferencji dotyczących zastosowania Instrumentu Oceny Celowości Inwestycji w Sektorze Zdrowia (IOWISZ) w ocenie celowości planowanych inwestycji. 
1  2  3  4  5    7

Produkty polecane

Lekarz a prawa pacjenta. Poradnik prawny

W publikacji wyjaśniono, w jaki sposób należy wykonywać zawód lekarza, aby postępowanie to było...
Cena: 119.00
oszczędzasz: : 107.10 zł

Prawo medyczne. Komentarze i glosy do orzeczeń sądowych

W książce przedstawiono komentarze i glosy do orzeczeń sądowych odnoszących się do prawa...
Cena: 169.00
oszczędzasz: : 152.10 zł

Ustawa o zawodach lekarza i lekarza dentysty. Komentarz

W komentarzu zawarto szczegółowe i kompleksowe omówienie wszystkich zagadnień dotyczących zawodu...
Cena: 149.00
oszczędzasz: : 134.10 zł