Serwisy Wolters Kluwer SA
Nasze strony:
Ochrona zdrowia Szybki dostęp do informacji prawnej

Zdrowie

Projekt IOWISZ

Wyszukaj
Aktualności Artykuły Zmiany w prawie

IOWISZ to większa przejrzystość inwestycji w służbie zdrowia

27-02-2017
Wiceminister zdrowia Krzysztof Łanda ocenił na konferencji prasowej w Rzeszowie, że IOWISZ, czyli Instrument Oceny Wniosków Inwestycyjnych w Sektorze Zdrowia, pozwolił zwiększyć przejrzystość inwestycji w służbie zdrowia.

Łanda: IOWISZ porządkuje inwestycje w służbie zdrowia

17-02-2017
Instrument Oceny Wniosków Inwestycyjnych w Służbie Zdrowia (IOWISZ) racjonalizuje wydawanie publicznych pieniędzy i porządkuje inwestycje w służbie zdrowia – ocenił w czwartek 16 lutego 2017 roku w Opolu wiceminister zdrowia Krzysztof Łanda.

Ministerstwo Zdrowia: system oceny wniosków inwestycyjnych IOWISZ spełnia swoją rolę

15-02-2017
Wiceminister zdrowia Krzysztof Łanda ocenił, że IOWISZ, czyli Instrument Oceny Wniosków Inwestycyjnych w Sektorze Zdrowia, spełnia swoją rolę. W środę 15 lutego 2017 roku Łanda uczestniczył w konferencji na ten temat we Wrocławiu, gdzie pozytywnie zaopiniowano już 19 wniosków.

Już 69 wniosków wpłynęło do systemu IOWISZ

27-01-2017
Dotychczas do resortu zdrowia wpłynęło 69 wniosków o wydanie opinii o inwestycji w sektorze zdrowia - poinformował w piątek 27 stycznia 2017 minister Konstanty Radziwiłł. Wnioski spływają również do wojewodów; na Mazowszu opiniowano wymianę sprzętu do leczenia chorób układu krążenia.

Świętokrzyskie: sejmik województwa apeluje o przyjęcie szpitala do sieci

24-01-2017
Sejmik województwa świętokrzyskiego zaapelował do ministra zdrowia o zakwalifikowanie Specjalistycznego Szpitala Ortopedyczno - Rehabilitacyjnego "Górka" im. dr Sz. Starkiewicza w Busku - Zdroju do sieci szpitali. 

IOWISZ odrzuca wnioski inwestycyjne

24-01-2017
System IOWISZ, służący do weryfikacji planów inwestycyjnych w ochronie zdrowia, odrzuca kilkadziesiąt procent składanych wniosków. Ministerstwo Zdrowia wyjaśnia, że lepiej nie wydać unijnych funduszy, niż zrobić to źle – informuje Dziennik Gazeta Prawna.
1  2  3  4  5    7

Produkty polecane

LEX Biblioteka Ochrony Zdrowia - program dla nowych Klientów (licencja jednostanowiskowa)

LEX Biblioteka Ochrony Zdrowia - Nowoczesna biblioteka wiedzy o zdrowiu LEX Biblioteka Ochrony...
Cena: 2335.77