Serwisy Wolters Kluwer SA
Nasze strony:
Zobacz film promocyjny

Nasze serwisy

Pokaż

LEX Ochrona Zdrowia to unikatowa na rynku, baza najistotniejszych informacji z zakresu ochrony zdrowia oraz rynku farmaceutycznego - zarówno w aspekcie prawnym, jak i zarządczym. LEX Ochrona Zdrowia to unikalny produkt dopasowany do codziennych obowiązków dyrektorów szpitali, który gwarantuje wiarygodną, aktualną, rzetelną informację z zakresu prawa i zarządzania podmiotem leczniczym. To źródło informacji, które będzie podstawą do działania i podejmowania decyzji w ramach zawodowych zadań każdego dyrektora, kierownika oraz pracownika szpitala.

Więcej informacji

LEX

Ochrona zdrowia Szybki dostęp do informacji prawnej

Zdrowie

Reforma NFZ

Wyszukaj
Aktualności Artykuły Zmiany w prawie

Radziwiłł: pacjent zasługuje na całościową opiekę i szacunek

10-02-2017
Pacjent zasługuje na profesjonalne procedury, całościową opiekę i szacunek; działania resortu zdrowia między innymi budowa sieci szpitali i zmiany w podstawowej opiece zdrowotnej mają poprawić sytuację pacjentów - wskazał w piątek 10 lutego 2017 roku minister zdrowia Konstanty Radziwiłł.

Były  prezes NFZ opracował nową reformę zdrowia

07-02-2017
Andrzej Sośnierz, były prezes NFZ, a obecnie wiceszef sejmowej komisji zdrowia z PiS, opracował nową wersję reformy systemu ochrony zdrowia, która ma łagodzić zmiany proponowane przez ministra Konstantego Radziwiłła – informuje Dziennik Gazeta Prawna. 

Radziwiłł: pacjent ma być objęty opieką skoordynowaną

23-01-2017
W ramach sieci szpitali chcemy, żeby pacjent mógł się czuć zaopiekowany w całości, a nie miał oferowane pojedyncze procedury medyczne, które są od siebie oderwane - podkreślił w poniedziałek 23 stycznia 2017 roku szef Ministerstwa Zdrowia Konstanty Radziwiłł.

Rada Dialogu Społecznego: pracodawcy i związkowcy krytycznie o zmianach w ochronie zdrowia

20-01-2017
Pracodawcy i związkowcy krytycznie ocenili projekt zmian w ochronie zdrowia, przygotowany przez resort zdrowia. 19 stycznia 2017 odbyło się plenarne posiedzenie Rady Dialogu Społecznego, poświęcone zdrowiu, w którym uczestniczyła premier Beata Szydło.

PO: zmiany w ochronie zdrowia to powrót do PRL

19-01-2017
Kolejki do lekarzy zamiast maleć - rosną, proponowane obecnie kierunki zmian systemu, to powrót do PRL - ocenił Tomasz Grodzki (PO). Krytykował m.in. plany MZ zmian w ustawie o ratownictwie medycznym; wskazywał na rosnące ceny leków i wciąż zbyt małe nakłady na ochronę zdrowia.

Wzrost nakładów to priorytet w ochronie zdrowia

19-01-2017
Należy jak najszybciej zwiększyć nakłady na publiczną opiekę medyczna w naszym kraju – podkreślali w czwartek 19 stycznia 2017 roku eksperci podczas debaty na konferencji „Priorytety w Ochronie Zdrowia 2017” w Warszawie.
1  2  3  4  5    12

Produkty polecane

LEX Przychodnia - program dla nowych Klientów (licencja jednostanowiskowa)

LEX Przychodnia - profesjonalna pomoc prawna w przychodni. LEX Przychodnia to serwis dopasowany do...
Cena: 1077.48

Zagrożenia zdrowia publicznego. Część 4. Rola edukacji w prewencji chorób

Książka stanowi kontynuację trzech poprzednich części dotyczących zagrożeń zdrowia publicznego....
Cena: 129.00

Prawo farmaceutyczne dla aptek. Część I

Książka stanowi kompendium wiedzy na temat zakładania i prowadzenia aptek oraz punktów aptecznych,...
Cena: 99.00
oszczędzasz: : 89.10 zł