Serwisy Wolters Kluwer SA
Nasze strony:
Ochrona zdrowia Szybki dostęp do informacji prawnej

Zdrowie

Lecznica Certus z Poznania otworzyła Centrum Leczenia Niepłodności

W Prywatnej Lecznicy Certus, działającej w Poznaniu, uruchomione zostało Centrum Leczenia Niepłodności. Certus działa od ponad 25 lat, jest to pierwszy prywatny szpital, który powstał w Polsce.
W ramach topiku:
Zarządzanie
Warto wiedzieć: Prywatna Lecznicza Certus to działający od 1992 roku pierwszy wielospecjalistyczny szpital prywatny w Polsce. Świadczy usługi zarówno komercyjne, jak i w ramach umów z NFZ w trzech oddziałach: ogólnym, urologicznym i zabiegowym. 
Dla menedżerów

Centrum Leczenia Niepłodności zapewnia możliwość kompleksowej diagnostyki oraz dostęp do specjalistów. Przyjmują tutaj specjaliści w zakresie ginekologii, urologii, endokrynologii, hematologii, psychologii, dietetyki, laryngologii oraz nefrologii.

W placówce przyjmuje także specjalistka naprotechnolog (lek. med. Laura Grześkowiak) , która dzięki interdyscyplinarnemu podejściu do pacjentów analizuje ogół badań i konsultacji, co prowadzi do diagnozy i wprowadzenia przyczynowego leczenia, a tym samym zwiększa szanse na powrót płodności. W poradni naprotechnologicznej pacjenci mogą skorzystać z pomocy położnej z wieloletnim stażem, a także instruktora metod rozpoznawania płodności.

Placówka oferuje także badania diagnostyczne: badania hormonów, badania USG, wirusologiczne, bakteriologiczne, biopsje jąder i tarczycy, zabiegi gastroenterologiczne: gastroskopia, kolonoskopia, rektoskopia, oraz zabiegi ginekologiczne: histerosalpingografia i laparoskopia ginekologiczna.

Prywatna Lecznicza Certus to działający od 1992 roku pierwszy wielospecjalistyczny szpital prywatny w Polsce. Świadczy usługi zarówno komercyjne, jak i w ramach umów z NFZ w trzech oddziałach: ogólnym, urologicznym i zabiegowym.  Dysponuje łącznie 48 łóżkami i 3 salami  operacyjnymi. Posiadane umowy na  leczenie  szpitalne  obejmują  chirurgię  ogólną, chirurgię  plastyczną,  ortopedię,  ginekologię  i  urologię.

Certus  prowadzi  też  całodobowe  ambulatorium  oraz  3  centra  medyczne: dwa  w  Poznaniu i jedno w Swarzędzu.

Certus od kilku miesięcy wchodzi w skład Penta Hospitals International, międzynarodowej sieci szpitali, działającej w Polsce, Czechach i na Słowacji.

 

Źródło: www.certus.med.pl

  Pierwszy prywatny szpital w Polsce ma 25 lat Pierwszy prywatny szpital w Polsce ma 25 lat 03-01-2017 Szkolenie

lista dokumentów
 

Produkty polecane

Zarządzanie podmiotem leczniczym akredytowanym

Sieć szpitali akredytowanych to wysokospecjalistyczne, dobrze zarządzane podmioty lecznicze,...
Cena: 169.00
Promocja: 152.10 zł

Zawody medyczne. Pytania i odpowiedzi

Książka stanowi zbiór odpowiedzi na pytania zadawane w związku z pojawiającymi się w praktyce...
Cena: 129.00
Promocja: 116.10 zł

Zdrowie publiczne

Książka obejmuje pełny wykład z zakresu zdrowia publicznego. Omówiono w niej m.in.: wybrane...
Cena: 139.00
Promocja: 125.10 zł

Więcej na temat

Certus: pierwsza operacja wątroby z użyciem NanoKnife

21-06-2014
W Prywatnej Lecznicy Certus w Poznaniu odbyła się pierwsza w Wielkopolsce operacja nowotworu wątroby z użyciem technologii NanoKnife. Metodą tą mogą być leczeni pacjenci z potwierdzonym nieoperacyjnym nowotworem nie poddającym się skutecznej chemioterapii lub radioterapii.

 

 

Czytaj kolejny
artykuł

Tarnowo Podgórne: powstała nowa przychodnia medyczna