Serwisy Wolters Kluwer SA
Nasze strony:
Ochrona zdrowia Szybki dostęp do informacji prawnej

Zdrowie

O nas

Serwis Zdrowie to portal dedykowany osobom zarządzającym podmiotami leczniczymi i aptekami, prawnikom specjalizującym się w szeroko pojętym prawie ochrony zdrowia, a także wszystkim osobom zawodowo związanym ze świadczeniem usług medycznych (lekarzom, pielęgniarkom). Nasz portal www.Zdrowie.ABC.com.pl jest kompleksową, na bieżąco aktualizowaną bazą najistotniejszych informacji z zakresu ochrony zdrowia w aspekcie prawnym, zarządczym i praktycznym.

W Serwisie zamieszczamy materiały poświęcone problemom i interpretacjom z zakresu min. prawa medycznego, farmaceutycznego i sanitarnego. Wyjaśniamy kwestie dotyczące finansowania świadczeń zdrowotnych ze środków publicznych, publikujemy odpowiedzi ekspertów na pytania które pomogą prawidłowo interpretować zmiany prawne oraz przekazujemy codzienne wiadomości branżowe wybierane pod kątem potrzeb informacyjnych użytkowników. Na bieżąco śledzimy i komentujemy projekty najważniejszych aktów prawnych z dziedziny zdrowia.

Na stronach Serwisu Zdrowie znajdą Państwo także informacje o najnowszych publikacjach książkowych z dziedziny zdrowia oraz odbywających się szkoleniach specjalistycznych

Praktycznie rzecz biorąc
Publikacje ABC są profilowane pod kątem poszczególnych grup zawodowych i podnoszą efektywność ich codziennych działań biznesowych. Użytkownicy produktów marki ABC korzystają z narzędzi oraz informacji skupionych na praktyce i opisujących konkretne metody postępowania. Wszystko jest na bieżąco aktualizowane i uzupełniane przykładami, dającymi pewność wyboru rekomendowanych rozwiązań.

Produkty polecane

Zarządzanie podmiotem leczniczym akredytowanym

Sieć szpitali akredytowanych to wysokospecjalistyczne, dobrze zarządzane podmioty lecznicze,...
Cena: 169.00
Promocja: 152.10 zł

Ustawa o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych. Komentarz

Książka została przygotowana przez prawników praktyków pracujących w Narodowym Funduszu Zdrowia od...
Cena: 259.00
Promocja: 233.10 zł

Zatrudnianie w podmiotach leczniczych

Szczególne uwarunkowania zatrudnienia w podmiotach leczniczych dotyczą zwłaszcza interesów osób...
Cena: 149.00
Promocja: 134.10 zł