Serwisy Wolters Kluwer
Nasze strony:
Ochrona zdrowia Szybki dostęp do informacji prawnej

Zdrowie

Tarnowo Podgórne: powstała nowa przychodnia medyczna

W Tarnowie Podgórnym koło Poznania powstała nowa prywatna przychodnia medyczne. Otworzyło ją Centrum Medyczne Enel-Med S.A. Placówka jest zlokalizowana w ośrodku sportowo-rekreacyjnym Tarnowskie Termy.
Warto wiedzieć: We wrześniu 2017 Centrum Medyczne Enel-Med otworzyło nowy oddział zlokalizowany w Galerii Północnej na warszawskiej Białołęce.
Dla menedżerów


W placówce działają poradnie specjalistyczne, które oferują między innymi porady lekarzy okulistów, kardiologów, neurologów oraz lekarzy medycyny rodzinnej. Centrum oferuje także usługi w zakresie rehabilitacji dorosłych oraz zajęcia integracji sensorycznej dla dzieci.

W przychodni dostępna jest szeroka oferta badań laboratoryjnych, badań genetycznych a także badań z zakresu medycyny pracy łącznie z psychotechniką, spirometrią i audiogramem.

- Oddział w Tarnowie Podgórnym to już 40 placówka Enel-Med kraju i potwierdzenie naszej strategii dynamicznego rozwoju sieci medycznej oraz wiodącej pozycji na rynku. Naszą ofertę dopasowujemy do potrzeb naszych klientów B2B jak i pacjentów komercyjnych. Bazą do rozwoju nowej placówki będzie z pewnością świadczenie usług z zakresu medycyny pracy dla okolicznych firm. W przyszłym roku na terenie województwa wielkopolskiego planujemy otwarcia kolejnych przychodni – mówi Jacek Rozwadowski, wiceprezes Enel-Med.

  Warszawa: powstała nowa przychodnia Centrum Medycznego Enel-Med Warszawa: powstała nowa przychodnia Centrum Medycznego Enel-Med 12-01-2017 Szkolenie

Grupa Enel-Med działa od 1993 roku. W jej skład wchodzą oddziały  zlokalizowane w wielu miastach Polski (między innymi w Warszawie, Gdańsku, Gdyni, Poznaniu, Łodzi, Wrocławiu i Katowicach), dwa szpitale medyczne oraz klinika medycyny estetycznej Estell i medycyny sportowej Enel-Sport.

 

Źródło: www.enel.pl

 

lista dokumentów
Komentarze

Produkty polecane

Publicznoprawne źródła finansowania ochrony zdrowia

Publikacja jest pierwszym na rynku kompleksowym opracowaniem monograficznym dotyczącym...
Cena: 159.00
Promocja: 143.10 zł

Prawo pracy w podmiotach leczniczych. Pytania i odpowiedzi

Książka stanowi zbiór odpowiedzi na pytania zadawane w związku z pojawiającymi się w praktyce...
Cena: 129.00
Promocja: 116.10 zł

Funkcjonowanie apteki. Pytania i odpowiedzi

Książka stanowi zbiór odpowiedzi na pytania zadawane w związku z pojawiającymi się w praktyce...
Cena: 99.00
Promocja: 89.10 zł

Więcej na temat

Enel-Med: odpłatne świadczenia w szpitalach wbrew Konstytucji

22-06-2017
Według Adama Rozwadowskiego, prezesa Centrum Medycznego Enel-Med nie ma możliwości realizowania odpłatnych świadczeń medycznych przez podmioty publiczne, zarówno samodzielne publiczne zakłady opieki zdrowotnej, jak również przekształcone w jednoosobowe spółki skarbu państwa. Wynika tak z zapisów Konstytucji RP.

 

 

Czytaj kolejny
artykuł

Premier: aby doszło do porozumienia, dwie strony muszą chcieć kompromisu