Serwisy Wolters Kluwer SA
Nasze strony:
Ochrona zdrowia Szybki dostęp do informacji prawnej

Zdrowie

GRC

Szpitale wyróżnione za uśmiechy pacjentów

06-07-2017
19 szpitali zostało nagrodzonych w finale Ogólnopolskiego Konkursu na Zakład Opieki Zdrowotnej Uśmiechniętego Pacjenta. Celem konkursu była promocja najlepszych, innowacyjnych projektów, które sprawiają, że pacjenci są zadowoleni.  Promowana jest poprawa jakości usług medycznych, przyjemne i godziwe warunki pobytu oraz przyjazna komunikacja.

Szpital w Brzezinach z certyfikatem ISO

06-07-2017
Szpital Specjalistyczny Brzeziny otrzymał certyfikat zarządzania jakością zgodny z normą ISO 9001:2015. Spełnienie wymagań normy potwierdzili zewnętrzni audytorzy. Certyfikat będzie ważny przez trzy lata. Wdrożenie procedur ISO oznacza, że wszyscy pracownicy szpitala wykonują określone zadania identycznie, z zachowaniem najwyższych norm bezpieczeństwa.

Dwa szpitale z akredytacją CMJ

04-07-2017
Minister zdrowia przyznał akredytację Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia dwom szpitalom. Są to placówki działające w Kielcach oraz w Ustroniu. Akredytacja CMJ jest dowodem na spełnianie przez szpitale wymagań odnośnie jakości oferowanych usług a także przestrzegania ustalonych procedur.

Łódź: sąd ponownie rozpatrzy sprawę lekarze oskarżonego o korupcję

27-06-2017
Prokuratura Okręgowa w Łodzi złożyła kasację od wyroku Sądu Okręgowego w Łodzi, według którego przyjęcie łapówek przez lekarza stanowi wypadek mniejszej wagi. Sąd Najwyższy uchylił wyrok Sądu Okręgowego i skierował sprawę do ponownego rozpoznania.

Świętokrzyskie: starosta podejrzany o ujawnienie chronionych danych

07-06-2017
Zarzut ujawnienia osobom nieuprawnionym chronionych danych dotyczących między innymi zabiegów leczniczych pacjentki szpitala, postawiła prokuratura staroście opatowskiemu, Bogusławowi W. Mężczyzna nie przyznał się i odmówił składania wyjaśnień.

Kraków: poradnia leczenia bólu z certyfikatem

30-05-2017
Poradnia leczenia bólu Krakowskiego Centrum Rehabilitacji i Ortopedii otrzymała certyfikat potwierdzający spełnienie najwyższych standardów dotyczących oferowanych świadczeń. To jedna z trzech placówek działających w Krakowie, która posiada to wyróżnienie.
1  2  3  4  5    37

Produkty polecane

LEX Navigator Ochrona Środowiska - program dla nowych Klientów (licencja jednostanowiskowa)

LEX Navigator Ochrona Środowiska Prawo Ochrony Środowiska przedstawione w formie interaktywnych...
Cena: 1815.48
Promocja: 0.00 zł

Prawo farmaceutyczne dla aptek. Część I

Książka stanowi kompendium wiedzy na temat zakładania i prowadzenia aptek oraz punktów aptecznych,...
Cena: 99.00
Promocja: 89.10 zł

Prawo medyczne. Komentarze i glosy do orzeczeń sądowych

W książce przedstawiono komentarze i glosy do orzeczeń sądowych odnoszących się do prawa...
Cena: 169.00
Promocja: 152.10 zł